دل نوشته ها
سلام مهربون خوش اومدی

در سفرهای درون شهری علی الخصوص با وسائل عمومی،گاهی اوقات مسائلی توجه ات رو جلب می کنه و عمیقا تو فکر فرو می ری.البته من سعی می کنم از این مواقع استفاده کنم و به جای برانداز کردن دیگران مطالعه کنم اما گهگاهی که فرصت مطالعه دست نمی ده مجبورم کنجکاوی کنماین دفعه چیزی که ذهنم رو به خودش مشغول کرده(البته قبلا هم در موردش فکر کرده بودم اما اینجا مطرحش نکردم) مد روز بودنه!!!!

 

 تا به حال افرادی رو دیدین که شلوارهای جین به پا کردن و به علت بلند بودن این شلوارها مجبور به تا کردن اونها هستن؟!!! نمی دونم این واقعا مد محسوب می شه یا نشون دهنده بی نظم بودن طرفه؟!!!یعنی کوتاه کردن دم پای شلوار اینقدر سخته که تن به این کار می دن؟و یا به جای اینکه شلوار رو  رو به بالا تا بزنن رو به پایین تا می زنن !!!!(یعنی چی؟)یعنی اینکه قسمت زیادی از دم پای شلوار زیر کفش قرار می گیره!!!و خیلی اوقات دم پای شلوارها رو پاره پاره می بینیم!!! این هم مده ؟!!! این واقعا نشانه (با عرض معذرت)شلختگی طرف محسوب می شه.علاوه بر این فرض کنید با این شلوار که گِلی هم شده باشه وارد خونه هم بشن .... چه شود!!!

 

 

 

و در ایام فصل زمستان حالا برف بیاد هیچ!!! اما برای اینکه به اصطلاح مد شده، چمکه های بلند استفاده میکنن و اونها رو روی شلوار های لی می کشن و اگر احیانا چکمه مورد نظر تنگ بود و روی شلوار کشیده نشد مجبورن شلوار رو تا دم زانو چین بدن و تا بزنن!!! این همه اجبار برای چی؟!!!برای  به روز بودن؟!!! خب بلد نیست دیگه، شلوار برمودا رو برای همین مواقع گذاشتن!!!

 

 

آیا این نوع پوشش نشانه مد روز بودنه؟!!! فرهنگ لباس ایرانی یعنی این؟!!!

 

 

نوشته شده در تاریخ شنبه 8 اسفند 1388 توسط ستاره
درباره وبلاگ

آرشیو مطالب

آخرین مطالب

نویسندگان

موضوعات

پیوند ها

لینكستان

آمار سایت


Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic