تبلیغات
دل نوشته ها
دل نوشته ها
سلام مهربون خوش اومدی

این مطلب رو می شه نوعی انتقاد و یا گله گذاری هم نام نهاد

انتقاد من نسبت به اشخاصی هست که از نرم افزار اسپمر برای نظر دادن استفاده می کنند.اسپمر نرم افزاریه که شما بدون اینکه نیاز باشه به وبلاگهای برین نظر خودتون رو به چندین وبلاگ ارسال می کنید و از اونها دعوت می کنید که به وبلاگتون بیان.

اولا که اگر می خواین دعوت کنید از وبلاگتون بازدید به عمل بیاد چرا  از این متن برای دعوت انتخاب می کنین که :وبلاگ خوب و پر محتوایی داری مطالب جالبی در اون نهفته شده!!!!!!!!!!!! در ثانی به نظر من فقط متن دعوتتون رو بنویسین  هم به شعور خودتون اهانت نکردین هم به وبلاگ نویس ها!!!ثالثا هم اگر مطلبی که من درج می کنم  که بر خلاف نظر شماست خوشحال می شم که  نظرتون رو بدونم و تعریف های آنچنانی از مطلب درج شده نکنید(البته این قسمت مربوط به  دارندگان اسپمر نمی شه ) انتقاد کردن سبب پیشرفت می شه. این رو همیشه به یاد داشته باشید.

و نکته دیگه در مورد وبگردهایی که فقط و فقط برای تبلیغ وبلاگ خودشون می یان و نظر می دن . همیشه می یان و بازدید می کنن، اما نظرشون اینه که به روزم، آپم ،بیا......!!!!

بنده  این نوع دعوت کردن رو هم برای خودم نمی پسندم چون به نظر من یک وبلاگ خوان مختاره که هر موقع دلش خواست بیاد و مطالبی رو که در این وبلاگ درج می شه بخونه به نظر من این کار نه تنها جالب نیست بلکه به نوعی اجبار کردن هم هست .

در کل بنده ترجیح می دم یک عده نظر دهنده فهیم داشته باشم تا اینکه  آمار وبلاگم به صورت نجومی بالا بره و نظرهای غیر مفید داشته باشم.

 تو این محیط مجازی خیلی از مسائلی  که برام سوال بوده حل شده. اونم به خاطر وجود شما دوستان عزیز که با نظرات مفیدتون به پرسشهای دوستانه ای که اینجا مطرح می کنیم پاسخ می دین.

از همه  شما دوستان عزیز که در راه پیشرفت این وبلاگ ما رو یاری می کنن ممنونم و امیدوارم بتونیم  مطالب مفیدی رو در اختیارتون قرار بدیم.

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 18 اسفند 1388 توسط ستاره
درباره وبلاگ

آرشیو مطالب

آخرین مطالب

نویسندگان

موضوعات

پیوند ها

لینكستان

آمار سایت


Blog Skin